اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
 • بیانیه حریم خصوصی

      وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.


  جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

        وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شماـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) و نیز اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌ صورت خودکار توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جمع‌ آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌ پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌ دهنده. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود. لطفاً مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیماً اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

       وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این وزارت نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


  استفاده از اطلاعات شخصی شما

       وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

       وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ايمیل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌ که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند. وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

       وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سایت‌ها و صفحاتی که مشتریانمان از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات پرطرفدارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

        پایگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 
  1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛   2) از حق و دارایی‌ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حفاظت و دفاع کند؛   3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.


  استفاده از کوکی‌ها

        پایگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصاً متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

       یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باز می‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید. شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.


  امنیت اطلاعات شخصی شما

        وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید ناشده، حفاظت می‌کند. اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌ شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید ناشده محافظت می‌کند. هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل می شود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.


  تغییرات دراین بیانیه

        وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مطلع شوید.


  اطلاعات تماس

        وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به این بیانه وفادار نمانده، لطفاً از طریق آدرس info@razavichto.ir  با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.
   

   

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051