اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 22 دی 1398 ساعت 12:7

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی اعلام کرد: افزایش 50 درصدی شرکت کنندگان در سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از افزایش 50 درصدی شرکت کنندگان در سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی ادار کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی خراسان رضوی، یوسف بیدخوری امروز یک شنبه 22 دیماه 1398 با اعلام این خبر افزود: با توجه به نقش نمایشگاه های گردشگری در بازاریابی و معرفی محصولات، خدمات و مقاصد گردشگری به ویژه مقاصد جدید و کمتر شناخته شده و با هدف جذب گردشگر و زائر به استان، اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی مشارکت فعال در نمایشگاه های بازار هدف داخلی و خارجی را در دستور کار دارد.
او ادامه داد: با توجه به این که نمایشگاه گردشگری تهران معتبرترین و مهمترین نمایشگاه بین المللی گردشگری داخل کشور است بنابراین استفاده از این فرصت برای توسعه گردشگری داخلی استان مغتنم است.
بیدخوری تصریح کرد: استان خراسان رضوی با مشارکت بخش خصوصی گردشگری و صنایع دستی در این نمایشگاه مهم  گردشگری کشور با اختصاص فضایی بیش از۱۲۰۰ متر مربع حضور فعالی خواهد داشت.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی تاکید کرد: با استقبال واحدهای اقامتی، هنرمندان صنایع دستی، دفاتر خدمات مسافرتی و واحدهای پذیرایی فضای اختصاصی استان در سیزدهمین دوره نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش می یابد.
بیدخوری یادآورشد: امسال برای اولین بار بخش صنایع دستی استان ها نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، همچنین جشنواره غذا و موسیقی محلی از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه است.
گفتنی است: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
 

منبع:   تعداد بازدید : 137 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051