اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 9 شهریور 1398 ساعت 12:45

حمایت بزرگ ترین تشکل حرفه ای هتلداری کشور از انتخاب مونسان به عنوان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری

جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی؛ بزرگ ترین تشکل حرفه ای کشور از انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان وزیرمیراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حمایت کرد و خواستار تدوام مدیریت مونسان در میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شد.

دربیانیه ای که جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی صادر کرده، آمده است: بسمه تعالی «اکنون پس از طی مسیری طولانی ، با رای نمایندگان در خانه ملت بر تشکیل وزارت میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری،  راه جدیدی پیش روی صنعت گردشگری گشوده شده و رایحه ثبات و پایداری بیشتر در بدنه تصمیم گیری و سیاست گذاری در این عرصه به مشام می رسد». 
«جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی به عنوان بزرگترین تشکل واحدهای اقامتی کشور ، برخود لازم می داند ، قدردانی و حمایت خود را از تدبیر و درایت رئیس جمهور محترم در معرفی " جناب آقای دکتر مونسان " برای تصدی وزارت میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی  اعلام نماید» .
«امید داریم در سایه  این انتخاب درست  و به دنبال استقرار ساختاری علمی و عمل گرا ،  نشاط و  پویایی به صنعت گردشگری کشور بازگردد و گردشگری به عنوان محوری عملی و موثر در حل مشکلات اقتصادی کشور مورد توجه و حمایت راستین و حقیقی قرار گیرد».
۹ شهریورماه ۱۳۹۸جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی

منبع:   تعداد بازدید : 39 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051