اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 12 اسفند 1397 ساعت 11:52

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی مطرح کرد: پیش بینی برنامه های متنوع فرهنگی برای زائران در نوروز 98

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی گفت: برنامه های متنوع فرهنگی برای زائران در نوروز 98 پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ابوالفضل مکرمی فر دبیرستاد خدمات سفر خراسان رضوی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی که با نماینده ولی ففیه در استان و استاندار خراسان رضوی و اعضای کمیته های 12 گانه ستاد خدمات سفر برگزار شد، گزارشی از تدابیر و برنامه های ستاد خدمات سفر خراسان رضوی ارائه کرد و گفت: تاکنون 4 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی برگزار شده و برای میزبانی خوب در نوروز 98 از زائران و مسافران، برنامه های فرهنگی متنوعی پیش بینی شده است.
 
وی افزود: کمیته نظارتی بر نماز خانه ها و سویس های بهداشتی در مسیرهای منتهی به مشهد مشخص شده و تا پایان سال از تمام این مجموعه ها بازدید خواهد شد.
 
وی با بیان این در روز اول فرودین نیز به رسم میزبانی در مبادی ورودی مشهد از زائران استقبال خواهیم کرد، ادامه داد: برای اطلاع رسانی به زائران 3 هزار دقیقه برنامه از رادیو زیارت و 6 هزار دقیقه برنامه ازسیمای خراسان رضوی پیش بینی شده است.
 
مکرمی فر با اشاره به اقدامات کمیته خدمات شهری ستاد خدمات سفر خراسان رضوی اظهار کرد: 26 پایگاه راهنمای زائردر مبادی ورودی و مناطق مورد تردد زائران حضور دارند و به راهنمایی زائران می پردازند.
 
وی گزارشی از آمادگی کمیته های 12 گانه ستاد خدمات سفر از جمله نظارت اصناف، مراکز اقامتی، مراکز درمانی و بیمارستانی  ارائه کرد.

منبع:   تعداد بازدید : 56 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051