اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 3 آذر 1397 ساعت 17:14

سرپرست معاونت گردشگری خراسان رضوی اعلام کرد: تدوین تقویم رویدادهای گردشگری استان

سرپرست معاونت گردشگری خراسان رضوی از تدوین تقویم رویدادهای گردشگری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی یوسف بیدخوری امروز ۳ آذر با بیان این مطلب افزود:  تقویم رویدادهای استانی جهت ثبت در تقویم رویدادهای کشور به تهران ارسال شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت نمایشگاه ها، جشنوارها، همایشها ، استارتاپ ها و سایر رویدادهای گردشگری در امر بازایابی و تبلیغات گردشگری و به منظور تدوین تقویم رویدادهای گردشگری استان در راستای حمایت و برندسازی آنها، به همت حوزه بازاریابی و تبلیغات گردشگری این معاونت در ماه های اخیر مطالعه ی اولیه ای بر روی کلیه رویدادهای گردشگری استان انجام گرفت.
وی ادامه داد: از بین صدها رویدادی که در سطوح مختلف محلی، استانی، ملی و بین المللی در سطح استان برگزار می گردد حدود ۴۰ رویداد استانی مرتبط با گردشگری بوده و به لحاظ موضوعی یا سابقه تاریخی و فرهنگی دارای اهمیت و ارزش تبلیغاتی است.
بیدخوری گفت: انتظار می رود با تدوین تقویم سالیانه رویدادهای گردشگری استان و درج این رویدادها در تقویم سالیانه استانی و کشوری بتوانیم نسبت به تقویت و معرفی هر چه بیشتر آنها تلاش نموده و به منظور برندسازی این رویدادهای منتخب گردشگری در راستای جذب گردشگر فرهنگی داخلی و خارجی اقدام نماییم.
 

منبع:   تعداد بازدید : 1064 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051