پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار با حضور معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی کشور فعالیت مرکز توزیع صنایع‌ستی و هنرهای‌سنتی موسسه هنر رضوی آغاز شد شنبه 19 خرداد 1403 ساعت 11:28
همزمان با هفته صنایع‌دستی، فعالیت مرکز توزیع صنایع‌ستی و هنرهای‌سنتی موسسه هنر رضوی با حضور معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی کشور آغاز شد.

 

به گزارش میراث آریا، مریم جلالی جمعه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ در حاشیه افتتاح مرکز توزیع صنایع‌ستی و هنرهای سنتی موسسه هنر رضوی گفت: باید بوم کسب و کار را کامل کنید تا بهره‌وری به وجود آید.

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور ادامه داد: کاردستی از صنایع‌دستی جدا شود و زنجیره‌ای از محصولات صنایع دستی راه‌اندازی شود.

او به نقش مرکز توزیع صنایع‌ستی و هنرهای سنتی موسسه هنر رضوی اشاره و تصریح کرد: این موسسه می‌تواند نقش پیشتبان متمرکز صنایع‌دستی سراسر کشور را داشته باشد، آثار هنری را از سراسر کشور جمع‌آوری و سپس در فروشگاه‌های مد نظر و طرف قرارداد توزیع و به‌فروش برسد.

در این مراسم ویدا توحدی، مدیرکل دفتر آموزش و ترویج صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، محمدحسین عسکرپور مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی، وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سید جواد موسوی مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، محمد اسماعیل اعتمادی معاون صنایع‌دستی اداره کل و دیگر مدیران اداره کل حضور داشتند.

این مرکز وابسته به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی است.

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در سفر به مشهد، برنامه‌های هفته بزرگداشت صنایع‌دستی کشور را از از جوار مرقد مطهر حضرت‌رضا(ع) با چندین رویداد آغاز کرد.

 

انتهای پیام/

کد خبر 1403031900843
 
منبع:   تعداد بازدید : 209 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051