Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار ایجاد استراحتگاه رایگان برای زائران امام رضا (ع) در گناباد شنبه 25 شهریور 1402 ساعت 22:0
شهردار گناباد گفت: استراحتگاه رایگان در این شهر به منظور رفاه حال مسافران و زائران حرم امام رضا (ع) در ورودی به استان خراسان رضوی ایجاد شد.
به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی مهران حسین زاده با اعلام این خبر افزود: گناباد به عنوان دروازه ورودی استان خراسان رضوی از سمت استان های جنوبی همواره پذیرای خیل کثیر مسافران و زائران امام هشتم (ع) است و شهرداری گناباد با توجه به سرد شدن تدریجی هوا این خدمات را به آنان ارائه می کند.
 
شهردار گناباد ادامه داد: در این راستا برای رفاه بیشتر مسافران و زائران، مجتمع ثامن الحجج (ع) واقع در حاشیه میدان آزادی گناباد برای استراحت رایگان آن‌ها در نظر گرفته شد.
 
حسین زاده  تصریح کرد: با توجه به فاصله زیاد شهرهای استان خراسان رضوی به‌ویژه فاصله گناباد با شهرهای اطراف، نیاز است محیطی گرم برای استراحت و خواب رانندگان، مسافران و زائران در این شهر در نظر گرفته شود که با تلاش شهرداری این مهم محقق شد.
 
شهردار گناباد تاکید کرد: از این پس برای ارائه خدمات و میزبانی مطلوب‌تر به مسافران نظارت بیشتری از محل مجتمع ثامن الحجج شهرداری گناباد به عمل خواهد آمد و شهروندان و مسافران نیز می‌توانند هرگونه مشکل را به واحد ۱۳۷ اعلام کنند.
 
شهرستان گناباد در جنوب استان خراسان رضوی و نقطه ورودی این استان از سمت استان‌های جنوبی و مرکزی کشور محل عبور تعداد زیادی از مسافران و زائران امام رضا (ع) است.
منبع:   تعداد بازدید : 54 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051