پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار ایجاد استراحتگاه رایگان برای زائران امام رضا (ع) در گناباد شنبه 25 شهریور 1402 ساعت 22:0
شهردار گناباد گفت: استراحتگاه رایگان در این شهر به منظور رفاه حال مسافران و زائران حرم امام رضا (ع) در ورودی به استان خراسان رضوی ایجاد شد.
به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی مهران حسین زاده با اعلام این خبر افزود: گناباد به عنوان دروازه ورودی استان خراسان رضوی از سمت استان های جنوبی همواره پذیرای خیل کثیر مسافران و زائران امام هشتم (ع) است و شهرداری گناباد با توجه به سرد شدن تدریجی هوا این خدمات را به آنان ارائه می کند.
 
شهردار گناباد ادامه داد: در این راستا برای رفاه بیشتر مسافران و زائران، مجتمع ثامن الحجج (ع) واقع در حاشیه میدان آزادی گناباد برای استراحت رایگان آن‌ها در نظر گرفته شد.
 
حسین زاده  تصریح کرد: با توجه به فاصله زیاد شهرهای استان خراسان رضوی به‌ویژه فاصله گناباد با شهرهای اطراف، نیاز است محیطی گرم برای استراحت و خواب رانندگان، مسافران و زائران در این شهر در نظر گرفته شود که با تلاش شهرداری این مهم محقق شد.
 
شهردار گناباد تاکید کرد: از این پس برای ارائه خدمات و میزبانی مطلوب‌تر به مسافران نظارت بیشتری از محل مجتمع ثامن الحجج شهرداری گناباد به عمل خواهد آمد و شهروندان و مسافران نیز می‌توانند هرگونه مشکل را به واحد ۱۳۷ اعلام کنند.
 
شهرستان گناباد در جنوب استان خراسان رضوی و نقطه ورودی این استان از سمت استان‌های جنوبی و مرکزی کشور محل عبور تعداد زیادی از مسافران و زائران امام رضا (ع) است.
منبع:   تعداد بازدید : 253 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051