پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار هم ‎زمان با هفته گردشگری: تور ویژه بازنشستگان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی برگزار شد دوشنبه 10 مهر 1402 ساعت 11:29
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از برگزاری تور ویژه بازنشستگان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: این تور با حضور بیش از 40 نفر از اعضای خانواده بازنشستگان سه حوزه میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی به مقصد شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.
 
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: در این تور یک روزه از اقامتگاه بوم‌گردی خوش نشین در روستای رود معجن تربت حیدریه بازدید و پذیرایی شده و سپس با پیاده‌روی به سمت آبشار رود معجن از طبیعت و آب و هوای این منطقه استفاده کردند.
 
بیدخوری تصریح کرد: در ادامه این تور یک روزه از یک کارگاه  پیله ابریشم در روستای ملی بسک از توابع بخش بایگ شهرستان تربت حیدریه بازدید شد و شرکت کنندگان در این تور با فرآیند تبدیل پیله ابریشم به نخ آشنا شدند.
او گفت: در ادامه شرکت کنندگان در این تور به موزه مازاری و مجموعه اقامتی بوم گردی تهمینه  واقع در رباط تاریخی علیا در شهر تربت حیدریه  رفتند و مدیریت این مجموعه ویژه برنامه شاد و مفرحی برای این عزیزان پیش بینی کرده بود که پس از اقامه نماز مغرب و عشا به مشهد برگشتند.
 
منبع:   تعداد بازدید : 126 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051