پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار بازدید نماینده دفتر غرب آسیای شورای جهانی صنایع دستی به همراه نماینده کشور آفریقای جنوبی از غرفه مشهد شهرجهانی گوهر سنگ‌ها دوشنبه 7 اسفند 1402 ساعت 13:47
نماینده دفتر غرب آسیای شورای جهانی صنایع دستی به همراه نماینده کشور آفریقای جنوبی از غرفه مشهد شهرجهانی گوهر سنگ‌ها در نخستین نمایشگاه بین‌المللی گوهرسنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته بازدید کرد.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی مسئول دبیرخانه شهرجهانی گوهرسنک‌ها با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه بین‌المللی گوهرسنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از سوم تا ششم اسفند ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا شد.
ملیحه سلطانی ادامه  داد: ۹۱ شرکت و فعال حوزه گوهر سنگ‌ها در این نمایشگاه حضور داشتند که از این تعداد حدود ۱۰ شرکت از شهر مشهد شرکت کرده بودند.
مسئول دبیرخانه شهرجهانی گوهرسنگ‌ها  گفت: برگزاری این نمایشگاه اقدامی جسورانه در حوزه گوهرسنگ‌های کشور بود تا فرهنگ‌سازی هویت بخشیدن به گوهر بدون وابسته بودن به طلا ونقره، که در پی آن احساس نیاز به وضع قوانین مختص گوهرها که خود معضل بزرگی در واردات و صادرات، فروش و ...‌ در حوزه گوهرسنگ‌هاست.
منبع:   تعداد بازدید : 101 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051