پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار تحقق 95 درصدی اشتغال تکلیفی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی سه شنبه 23 آبان 1402 ساعت 12:24
معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از تحقق 95 درصدی اشتغال تکلیفی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: تعهد ایجاد و ثبت اشتغال جدید این اداره کل برای سال 1402 به میزان 2 هزار نفر است که با توجه به تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌های گردشگری و صنایع‌دستی تا نیمه اول سال جاری حدود 95 درصد آن محقق شده و از تقویم ثبت اشتغال استان جلو هستیم.
 
معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری تعداد اشتغال ایجادی در دو رسته گردشگری و صنایع‌دستی به 2 هزار و 500 نفر برسد که 25 درصد بیشتر از تعهد ابلاغی خواهد بود.
 
دیناری افزود: طی هفت ماه ابتدای سال جاری تعداد 656 موافقت اصولی مجوز ایجاد و جواز تاسیس در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان رضوی صادر شده است که حجم سرمایه‌گذاری بیش از 67 هزار و 710 میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.
 
او تصریح کرد: همچنین برای تعداد 58 پروژه پرونده بهره ‎برداری صادر شده است که حجم سرمایه‌گذاری آن‌ها 36 هزار و 360 میلیارد ریال است.
منبع:   تعداد بازدید : 69 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051