پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی قوچان منصوب شد سه شنبه 23 آبان 1402 ساعت 12:21
با حضور معاون صنایع‌دستی و مدیر امور شهرستان‌های اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، مهدی پروانه به عنوان سرپرست نمایندگی شهرستان قوچان معارفه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، رضا ابراهیم‌نیا معاون صنایع دستی اداره کل در مراسم معارفه که روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲ در فرمانداری برگزار شد، گفت: ارتقای شاخص‌های میراث‌فرهنگی، توسعه گردشگری و ترویج صنایع‌دستی از مدیر جدید میراث‌فرهنگی مورد انتظار است.
 
در ابلاغ سید جواد موسوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی برای مهدی پروانه آمده است: نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی به ‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان قوچان  منصوب می‌شوید.
 
توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی و تاریخی، توجه به صنایع دستی و گردشگری و همچنین بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب نظران و کارشناسان خبره و تعامل با مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار برای اعتلای شهرستان لازم و ضروری است.
 
بدیهی است فراهم آوردن زمینه های رشد و پیشرفت در حوزه های تکلیفی و وظایف سازمانی و اولویت دادن به توسعه همه جانبه شهرستان با تاکید بر تسریع در حل مشکلات مردم از مهم ترین وظایف جنابعالی خواهد بود.
 
مهدی پروانه مسئول پشتیبانی یگان حفاظت استان، کارشناس حمایت از تولید صنایع دستی استان، کارشناس دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، کارشناس دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان را در کارنامه دارد.
منبع:   تعداد بازدید : 78 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051