پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی اعلام کرد: پیش‌بینی افزایش ضریب اشغال هتل‌های مشهد به ۸۰ درصدی در تعطیلات پیش‌رو پنجشنبه 19 بهمن 1402 ساعت 13:39
رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ضریب اشغال هتل‌های مشهد در تعطیلات پیش‌رو به ۸۰ درصد برسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی سید محمود مادرشاهیان اظهار کرد: در تعطیلات پیش‌رو که شامل مبعت پیامبر اکرم(ص) و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است، شاهد افزایش حضور زائران در مشهد خواهیم بود.

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی ادامه داد: اگر چه زائران تلاش دارند به زیارت بیایند اما بسیاری از مسافران که مشتاق زیارت امام رضا(ع) هستند به دلیل کمبود بلیت هواپیما و قطار در تهیه بلیت دچار مشکل شده‌ و نتوانسته‌اند به مشهد سفر کنند.

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی تصریح کرد: به دلیل اینکه در ایام پیک قرار داریم، از تخفیف‌های ویژه کاسته‌ایم و به هتل‌ها اعلام کرده‌ایم ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف برای مسافران در نظر بگیرند.

مادرشاهیان در خصوص تاثیر کمبود بلیت‌های هواپیما و قطار در ورود مسافران به مشهد اظهار کرد: اگر مقداری وضعیت بلیت‌های هواپیما و قطار بهتر بود، ضریب اشغال هتل‌های مشهد در این ۴ روز به ۹۰ درصد نیز می‌رسید.

او ادامه داد: هتل‌ها اغلب مسافران پروازی جذب می‌کنند، هتل‌های سه، دو و یک ستاره مسافران ریلی هم دارند، اما در حال حاضر بزرگترین مشکل ما کمبود بلیت هواپیما است که اگر این مشکل برطرف شود، خراسان رضوی بالاترین ضریب اشغال هتل‌ها در کشور را خواهد داشت.

انتهای پیام/

کد خبر 1402111901210
 
منبع:   تعداد بازدید : 97 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051