پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار همزمان با آغاز دهه کرامت و روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (ع): جشن دختران دهه هشتادی و نودی در آرامگاه فردوسی برگزار شد جمعه 29 اردیبهشت 1402 ساعت 21:53
مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی آرامگاه فردوسی گفت: جشن دختران دهه هشتادی و نودی همزمان با آغاز دهه کرامت و روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (ع) در این مموعه تاریخی و فرهنگی برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی سیدهاشم حسینی امروز جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402 با اعلام این خبر افزود: در این مراسم بیش از 3 هزار دتفر دهه هشتادی و نودی از مناطق مختلف مشهد و ناحیه توس حضور داشتند.
مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی آرامگاه فردوسی ادامه داد: تمامی دختران نمونه این منطقه با حضور در مزار فردوسی و ادای احترام و اهدای گل و مراسم گلباران نسبت به این شاعر حماسه سرا که زنده کننده زبان فارسی و نماد هویت دینی وملی ایران اسلامی است ادای احترام کردند.
او تصریح کرد: در این مراسم از دختران نمونه و موفق در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی منطقه توس که در سطح کشوری واستانی صاحب مقام شده بودند با اهدای لوح و جوایز وهدایا تقدیر شد.
حسینی گفت: گفت این مراسم با همکاری ومشارکت سازمان فرهنگی واجتماعی شهرداری مشهد و شهرداری منطقه ۱۲ و مجموعه فرهنگی وتاریخی آرامگاه فردوسی با همکاری و همیاری ومشارکت تمامی تشکل‌های فرهنگی و نهادهای مردمی و شورای اجتماعی محلات ناحیه توس برگزار شد.
 
منبع:   تعداد بازدید : 315 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051