پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار هم زمان با هفته گردشگری: نخستین گردهمایی جامعه حرفه‌ای مراکز رفاهی، تفریحی و پذیرایی خراسان رضوی در شاندیز برگزار می‌شود یکشنبه 9 مهر 1402 ساعت 19:57
رئیس هیئت مدیره جامعه حرفه‌ای مراکز رفاهی، تفریحی و پذیرایی خراسان رضوی گفت: نخستین گردهمایی جامعه حرفه‌ای مراکز رفاهی، تفریحی و پذیرایی خراسان رضوی دوشنبه 10 مهر ماه 1402 با عنوان "میزبان هشتم " در شاندیز برگزار می‌شود.
به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی  علی ایزدی با اعلام این خبر افزود: این همایش با هدف تجلیل از مدیران و بهره برداران  مراکز پذیرایی که در طول سال با میزبانی از زائران آقا علی بی موسی الرضا علیه السلام منشاء خیر و خدمتگزاری به زائران را رقم می زنند برگزار می‌شود.
او افزود: مجتمع‌های گردشگری و پذیرایی و رستوران‌های بین راهی نقش بسزایی در رضایت‌مندی و ارتقاء کیفیت سفر و ماندگاری زائران و گردشگران در استان خراسان رضوی دارد.
ایزدی تصریح کرد:فراهم کردن آسایش بیشتر رانندگان و مسافران و ایجاد فضای سبز موجب کاهش تصادفات جاده‌ای و افزایش ضریب ایمنی جاده‌ها می‌شود.
او اظهار کرد: جامعه حرفه‌ای مراکز رفاهی، تفریحی و پذیرایی خراسان رضوی بیش از  105 عضو دارد که تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.
 
 
منبع:   تعداد بازدید : 104 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051