پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار همزمان با هفته گردشگری برگزار شد جلسه هم اندیشی فعالان گردشگری شهرستان‌های خواف و تربت حیدریه پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت 15:1
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خواف گفت: به مناسبت هفته گردشگری نشست و جلسه هم‌اندیشی فعالان حوزه گردشگری شهرستان‌های خواف و تربت حیدریه در بوم‌گردی شمیرون شهر نشتیفان برگزار شد .
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی محمود باعقیده با اعلام این خبر افزود: این نشست به ریاست فرماندار و رئیس کارگروه گردشگری شهرستان خواف و با حضور فعالان حوزه گردشگری دو شهرستان شامل مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی، کارشناسان گردشگری، راهنمایان گردشگری، خبرنگاران و مستند سازان برگزار شد و هدف از آن تعامل بیشتر فعالان این حوزه برای شناخت ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود به منظور خدمات‌رسانی بهتر و ماندگار بیشتر مسافران وگردشگران بود .
مهدی عباسپور فرماندار شهرستان خواف نیز با بیان ویژگی‌ها و ظرفیت‌های موجود در دو شهرستان خواف و تربت حیدریه خواستار تعامل بیشتر دست اندارکاران این حوزه به‌خصوص بخش خصوصی برای معرفی و شناخت بهتر و بیشتر جاذبه‌های تاریخی، گردشگری و صنایع‌دستی این منطقه شد .
فرماندار خواف با اشاره به اهمیت محور تاریخی غزنوی – تیموری که از شهرستان‌های فریمان، تربت جام، تایباد، خواف، رشتخوار، تربت حیدریه و مشهد می گذرد افزود معرفی ویزگی های فرهنگی و تاریخی این محور در کنار امکانات و تاسیسات رفاهی و گردشگری آن می تواند نقش مهمی در توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار داشته باشد .
در این نشست همچنین تعدادی از مدیران بومگردی ها به بیان نظرات خود پرداختند و در پایان با اهدا لوح سپاس از فعالیت تعدادی از فعالان حوزه گردشگری شهرستان قدردانی شد.
 
منبع:   تعداد بازدید : 99 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051