پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی: بیش از ۷.۶ میلیون زائر وارد مشهد شدند سه شنبه 4 مهر 1402 ساعت 19:40
قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: ۷ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۱۴۶ زائر و مسافر در نیمه دوم شهریور و همزمان با دهه پایانی ماه صفر و پایان تابستان وارد مشهدالرضا شدند.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت گنابادی‌نژاد با اعلام این آمار افزود: ورود این شمار زائر در مقایسه با پارسال رشد خوبی دارد و خوشبختانه خدمت‌رسانی به آن‌ها نیز با تمام توان انجام شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ورود این زائران به شکل پیاده و نیز از طریق هوایی، ریلی، ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای و وسایل نقلیه شخصی به استان و مشهد صورت گرفته است.
گنابادی‌نژاد تصریح کرد: در این مدت ظرفیت اقامتی در استان حدود ۸۰۰ هزار نفرشب و در مشهد ۷۰۰ هزار نفرشب بوده است.
او افزود: میزان ورود زائران در ایام دهه صفر به مشهدالرضا طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی گفت: عزم تمامی دستگاه‌های اجرایی و مجموعه‌های مختلف، خدمت به زائران رضوی در ایام عزاداری دهه پایانی صفر بوده و ستاد خدمات سفر استان و قرارگاه خدمات سفر طی این ایام به صورت شبانه‌روز فعالیت داشته است.
 
منبع:   تعداد بازدید : 65 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051