پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار دبیر ستاد خدمات سفر خراسان رضوی: 218 هزار تخت واحدهای اقامتی رسمی مشهد، آماده میزبانی از زائران دهه آخر صفر است دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 10:58
دبیر ستاد خدمات سفر استان و مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: 218 هزار تخت واحدهای اقامتی رسمی مشهد، آماده میزبانی از زائران دهه آخر صفر است.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، سیدجواد موسوی روز یکشنبه 19 شهریورماه 1402 در بازدید سرزده از مراکز اقامتی مشهد با بیان این مطلب گفت: تمامی واحدهای اقامتی موظف‌اند نرخنامه را در معرض دید مراجعه‌کنندگان قرار دهند، البته نرخ شناور در واحدهای اقامتی استان حذف شده است و دیگر واحدهای اقامتی به صورت دو نرخی خدمات ارائه نمی‌کنند.
 
او درباره نرخ‌های مراکز اقامتی اظهار کرد: تنها یک نرخ وجود دارد که در سامانه نماد وزارت میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی نیز وجود دارد، همچنین در راستای اطلاع‌رسانی به زائران  مسافران آدرس مراکز اقامتی و نرخ‌های آن‌ها در سامانه نشان بارگذاری شده است.
 
مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی تاکید کرد: 150 بازرس نیز بر واحدهای اقامتی استان نظارت دارند و بازدیدهای روزانه را انجام می‌دهند، زائران در صورت هرگونه شکایت، انتقاد، پیشنهاد یا درخواست راهنمایی برای اسکان، حمل و نقل و ... در سطح ملی با شماره تلفن‌های  09629 و در سطح مشهد با شماره 37045 -051 تماس بگیرند.
 
موسوی افزود: ضریب اشغال واحدهای اقامتی مشهد امروز 68 درصد است و به مرور افزایش پیدا می‌کند.
 
همچنین سید محمود مادرشاهیان در پایان این بازدید سرزده گفت: هزینه اقامت از مهمانان خارجی با ریال و براساس نرخنامه نصب شده در محل پذیرش هتل دریافت می‌شود.
 
او افزود: چهار پایگاه نظارتی در چهار خیابان نواب صفوی، طبرسی، شیرازی و امام رضا (ع) راه‌اندازی شده و بازرسان با دریافت شکایت زائران بلافاصله در محل حضور پیدا کرده و به شکایت رسیدگی می‌کنند.
منبع:   تعداد بازدید : 99 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051