پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار تعمیر رایگان خودروی زائران توسط ۲۰۰ نفر در جاده نیشابور-مشهد دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 10:53
معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: اقدام ویژه ما این است که بسیج اصناف فراخوانی برای تعمیر خودرو دادند که ۲۰۰ نفر اعلام آمادگی کردند و به صورت رایگان در مسیر جاده نیشابور ارائه خدمت می‌کنند.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، بخشعلی بیاتی قله‌زو با اعلام این خبر افزود: در شهرستان مشهد کمیته تنظیم بازار و نظارت و بازرسی از هم تفکیک شده و تقسیم کار کردیم.
 
او تصریح کرد: ۱۴ دستگاه نظارتی هماهنگ شده تا ۶۰۰ نفر در قالب ۱۲ پایگاه شامل چهار پایگاه ثابت، چهار پایگاه سیار و چهار پایگاه حمل‌ونقل همکاری کنند.
 
بیاتی با بیان اینکه کار بازرسی در سه مرحله انجام می‌شود، اظهار کرد: اتاق اصناف از یک تا ۳۰ مردادماه در زمینه درج قیمت در اطراف حرم مطهر رضوی اقدام کرد. همچنین ناظرین از یک تا ۱۰ شهریورماه به صورت متمرکز در اطراف حرم مستقر شدند. احصای قیمت‌ها در بخش بنکداری، عمده‌فروشی و تولیدی از دیگر کارهای اساسی ما است. اگر واحد صنفی قیمت فاکتور ارائه نداد، ملاک ما قیمت متعارف است.
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان اداره کل صمت استان گفت: از ظرفیت تاکسیرانی نیز استفاده شده است. اقدام ویژه ما این است که بسیج اصناف فراخوانی برای تعمیر خودرو دادند که ۲۰۰ نفر اعلام آمادگی کردند و به صورت رایگان در مسیر جاده نیشابور ارائه خدمت می‌کنند  
منبع:   تعداد بازدید : 65 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051