پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار قدردانی استاندار خراسان رضوی از جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران دهه آخر صفر دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 12:54
استاندار خراسان رضوی از برنامه های جمعیت هلال‌احمر در دهه پایانی ماه صفر تقدیر کرد و گفت: ما آماده هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر هستیم.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور پررنگ این نهاد مردمی در ایام پایانی ماه صفر، گفت: آرامشی که به موجب فعالیت امدادگران، داوطلبان و جوانان در جامعه و مردم ایجاد می‌شود نوعی اطمینان خاطر برای ما در زمان وقوع بحران است کما اینکه به طور کلی ما آماده هرگونه همکاری با هلال احمر هستیم.
هم‎چنین یعقوب سلیمانی دبیر کل جمعیت هلال احمر در این دیدار با اشاره به دستاوردهای داخلی و بین المللی جمعیت هلال احمر، بیان کرد: جمعیت هلال احمر ایران از جمله ۵ جمعیت ملی بزرگ و پر مسئولیت در میان جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر در دنیاست.
در این دیدار طرح های عملیاتی جمعیت هلال احمر در دهه پایانی ماه صفر توسط محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تشریح شد.
 
منبع:   تعداد بازدید : 99 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051