پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار مدیرکل تعزیرات خراسان رضوی: زائران و مسافران گران‌فروشی بلیت اتوبوس را گزارش دهند پنجشنبه 16 شهریور 1402 ساعت 13:1
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: شهروندان و زائران چنانچه با گرانفروشی بلیت در پایانه های مسافربری مشهد مواجه شدند، موضوع را به تعزیرات استان گزارش دهند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی سید مرتضی مدنی چهارشنبه 15 شهریور ماه 1402 در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع) افزود: نظارت بر شرکت‌های مسافربری در ایام دهه پایان صفر تشدید شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی  ادامه داد: شرکت‌هایی که وجه اضافه از زائران و مسافران برای فروش بلیت دریافت می‌کنند، جریمه و موظف به برگرداندن وجه دریافتی اضافی می‌شوند.
مدنی تصریح کرد در بازدید از پایانه مسافربری مشهد، شرکت‌هایی که بیشتر از نرخ مصوب فروش بلیت داشتند، جریمه شدند و برای ٢ شرکت متخلف نیز پرونده تشکیل شد.
او از مسافران خواست چنانچه با گران‌فروشی توسط شرکت اتوبوسرانی مواجه شدند به تعزیرات حکومتی استان واقع در بولوار قرنی مراجعه کنند تا استرداد وجه انجام شود.
مدنی افزود: هم‌چنین زائران و مسافران می‌توانند در سامانه ثبت شکایت به آدرس اینترنتی tazirat135.ir شکایت خود را ثبت کنند تا با قید فوریت به آن رسیدگی شود.
 
منبع:   تعداد بازدید : 69 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051