پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار قائم‌مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی اطلاع‌رسانی به زائران مشهدالرضا موجب کارایی بیشتر در خدمت‌رسانی خواهد شد دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 10:49
قائم‌مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی بر ضرورت اطلاع‌رسانی خدمات سفر به زائران مشهدالرضا در دهه پایانی ماه صفر مشهد تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد امروز شنبه 18 شهریور ماه 1402 در جلسه ستاد خدمات سفر که با حضور روسای کمیته‌های این ستاد که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برای مدیریت هر چه بهتر ارائه خدمات و مدیریت، 14 کمیته در این ستاد تشکیل شده است که هر کدام از این بخش‌ها خدمت‌رسانی‌های خاص خود را انجام می‌دهند.
 
قائم‌مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: آنچه در این خدمت‌رسانی‌ها اهمیت دارد و نباید مغفول واقع شد، اطلاع‌رسانی است.
 
گنابادی‌نژاد تصریح کرد: دستگاه‌های مختلف در این ستاد خدمات مختلفی را به زائران ارائه می‌کنند اما اگر این خدمات به افرادی که به مشهد می‌آیند، اطلاع‌رسانی نشود، اهداف این ستاد محقق نمی‌شود.
 
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی با بیان این‌که هدف ما ارائه خدمات مطلوب به زائران امام رضا(ع) است، گفت: زائران باید درباره خدماتی که به آن‌ها ارائه می‌شود و می‌توانند استفاده کنند، مطلع باشند. بنابراین لازم است که از این موضوع غفلت نشود.
 
گنابادی نژاد افزود: اطلاع‌رسانی دقیق بخش مهمی از عملکرد این ستاد را تشکیل می‌دهد و مسئولان کمیته‌ها حتما باید در این خصوص توجه داشته باشند.
منبع:   تعداد بازدید : 28 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051