پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار اقامت بیش از ۲ میلیون نفر شب زائر در خراسان رضوی چهار شنبه 22 شهریور 1402 ساعت 12:11
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: طی روزهای ۱۵ تا ۲۰ شهریور ماه جاری ۲ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۲۰۹ نفر - شب اقامت زائران رضوی در استان ثبت شده است.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد امروز سه‌شنبه 21 شهریور ماه  1402 در نشست خبری که به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: این میزان اقامت در واحدهای رسمی، موقت و اضطراری ثبت شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۲ درصد رشد نشان می‌دهد.
 
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی با بیان این که ۷۰ درصد گنجایش آماده سازی شده تکمیل شده است ادامه داد:ظرفیت اقامتی در استان حدود ۸۰۰ هزار نفر - شب و در مشهد ۷۰۰ هزار نفر- شب است.
 
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: میزان ورود زائران در ایام دهه صفر به مشهدالرضا طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد افزایش داشته است.
 
گنابادی نژاد افزود: طی این مدت یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۳۹۲ زائر وارد مشهد شدند اما در مدت مشابه پارسال این رقم ۹۷۴ هزار و ۸۶۲ زائر بوده است.
 
او تصریح کرد: عزم تمامی دستگاههای اجرایی و مجموعه های مختلف، خدمت به زائران رضوی در ایام عزاداری دهه پایانی صفر است و ستاد خدمات سفر استان و قرارگاه خدمات سفر به صورت روزانه فعال است.
منبع:   تعداد بازدید : 86 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051