پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی خبر داد: سامان‌دهی یک‌هزار و 470 چشمه سرویس بهداشتی در استان خراسان رضوی چهار شنبه 22 شهریور 1402 ساعت 12:10
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از سامان‌دهی 1470 چشمه سرویس بهداشتی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اشاره به تاکید مقام عالی وزارت بر سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی اظهار کرد: از یک ماه گذشته بررسی و بهسازی ۱۴۷۰ چشمه سرویس بهداشتی بین‌راهی را شروع کردیم.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: با مدیر شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی استان هماهنگی لازم انجام شده تا جایگاه‌داران جایگاه‌های سوخت رسیدگی بیشتری نسبت به سرویس‌های بهداشتی داشته باشند.
 
او با اشاره به تشدید نظارت بر تاسیات گردشگری در دهه آخر صفر اظهار کرد: چهار پایگاه در اطراف حرم مستقر هستند که ۲۴ ساعته و آنلاین به شکایات رسیدگی کرده و برخورد می‌کنند که در زمینه تاسیسات گردشگری رسمی تاکنون مورد تخلفی گزارش نشده اما در حوزه مراکز اقامتی غیر رسمی ۱۷ گزارش داشتیم که رسیدگی کردیم.
 
 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی تاکید کرد: ۱۵۰ بازرس نیز بر واحدهای اقامتی استان نظارت دارند و بازدیدهای روزانه را انجام می‌دهند، زائران در صورت هرگونه شکایت، انتقاد، پیشنهاد یا درخواست راهنمایی برای اسکان، حمل‌ونقل و ... در سطح ملی با شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۹ و در سطح مشهد با شماره ۳۷۰۴۵ -۰۵۱ تماس بگیرند.
منبع:   تعداد بازدید : 77 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051