پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار برپایی ۱۲ موکب برای خدمت‌رسانی به زائران حرم رضوی در سبزوار چهار شنبه 22 شهریور 1402 ساعت 20:29
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سبزوار گفت: هم‌زمان با روزهای پایانی ماه صفر ۱۲ موکب برای خدمت‌رسانی به زائران رضوی در مسیرهای ارتباطی شهرستان سبزوار در غرب استان خراسان رضوی برپا شده است.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، حسنعلی حبیب‌پور با اعلام این خبر افزود: این موکب‌ها به منظور تسهیل سفر و ارائه خدمات مطلوب به زائران بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا (ع) در حاشیه راه‌های ارتباطی سبزوار مستقر شده‌اند.
 
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سبزوار ادامه داد: این ایستگاه ها با همیاری نهادهای اجرایی و خیران فعال شده که در آنها روزانه به ۱۸ تا ۲۰هزار زائر ومسافر خدماتی شامل توزیع غذای گرم،میان وعده و چای ارائه می شود.
 
او تصریح کرد: هم‌چنین نمازخانه‌ها، رستوران‌های بین‌راهی وسرویس‌های بهداشتی در طول مسیر به منظور رفاه حال زائران تجهیز شده و اماکن اقامتی شهرستان سبزوار شامل مدارس و بقاع متبرکه نیز مهیای اسکان زائران است.
 
حبیب‌پور گفت: موکب مسیر روستای «استیر»، پلیس راه، پارک بهمن، مجتمع خدمات رفاهی حاج ملاهادی سبزواری و مجتمع خدمات رفاهی «کلیدر» از دیگر موکب‌های برپا شده برای خدمت به زائران پایان ماه صفر هستند.
منبع:   تعداد بازدید : 78 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051