پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار ممنوعیت‌های تردد ویژه مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید در مشهد اعلام شد سه شنبه 8 خرداد 1403 ساعت 14:55
فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی از محدودیت‌های تردد در روز پنجشنبه، سوم خرداد ماه ۱۴۰۳ هم‌زمان با مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس جمهوری در مشهد خبر داد.

به گزارش میراث آریا، سرهنگ هادی امیدوار گفت: پلیس راهور سه ماموریت ویژه را برای برگزاری مراسم بدرقه و خاکسپاری پیکر رئیس جمهوری شهید در مشهد خواهد داشت تا این مراسم با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شود.

فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: بر این اساس مقرر شده تا در ماموریت اول و در بدو ورود پیکر رئیس جمهور شهید به مشهد، مسیر فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد به مقصد میدان ۱۵ خرداد و سپس به سمت حرم مطهر رضوی به شعاع ۵۰۰ متر، ممنوعیت تردد خودرویی اعمال شود.

امیدوار تصریح کرد: مأموریت دوم، تخلیه و پاکسازی خودرو از سطح معابر تا شعاع ۵ کیلومتری حرم مطهر رضوی با تاکید بر ایجاد زیرساخت تردد خودروهای امدادی و انتظامی خواهد بود.

او به ماموریت سوم اشاره و اعلام کرد: در بخش سوم از مراسم، ممنوعیت تردد خودرویی تا شعاع ۷ کیلومتری از حرم مطهر رضوی اعمال خواهد شد.

فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی اظهار کرد: مسیرهای اضطراری تردد نیز برای روز مراسم پیش‌بینی شده که شامل خیابان‌های ملک الشعرای بهار، نخریسی، دانش غربی و شرقی و زیرگذر حرم امام رضا (ع) به سمت بیمارستان‌های هاشمی نژاد و امام حسین (ع) خواهد بود.

امیدوار درباره ساعت شروع محدودیت گفت: مرحله اول از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۳ خرداد ما تا ساعت ۶ بامداد، پاکسازی خیابان‌ها از ساعت ۶ بامداد تا ۱۲ ظهر و مرحله آخر از ساعت ۱۲ ظهر همان روز تا پایان مراسم اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 1403030200098
 
منبع:   تعداد بازدید : 126 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051