اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
گزارش تصویری پنجشنبه 27 دی 1397 ساعت 10:12

در نشست هیئت گردشگری و سرمایه گذاری ترکیه با مدیران شرکت سپاد خراسان مطرح شد: آمادگی شرکت سپاد برای همکاری و جذب سرمایه گذاری ترکیه

نشست هیئت گردشگری و سرمایه گذاری ترکیه با مدیران شرکت سپاد خراسان برگزار شد و مدیرعامل شرکت سپاد برای همکاری و جذب سرمایه گذار اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی سعید حسین پور مدیرعامل شرکت سپاد در نشست با این هیئت گفت: امیدواریم بتوانیم با فعالیت مشترک اقدامات وسیع تری را برای زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) در مشهد داشته باشیم.
وی هم چنین در این نشست زمینه های سرمایه گذاری ترکیه در این منطقه نمونه گردشگری را تشریح کرد.
در ادامه فاروق علی یلدیریم رئیس هیئت سرمایه گذاری ترکیه ای در این نشست گفت: آماده سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنعت غذایی در مشهد هستیم.
وی با بیان این که اهل بیت و امام رضا(ع)  را دوست دارم و‌می شناسم، افزود: برای افزایش توریسم مذهبی از ترکیه به مشهد امادگی داریم.
فاروق علی یلدیریم ادامه داد: با کمک بخش خصوصی می توانیم ظرف یک سال توریسم گردشگری از ترکیه را به دو و نیم میلیون برسانیم.
وی با اشاره به بازدید از آرامگاه فردوسی گفت: مردم ترکیه باید به مشهد بیایند و از این آثار تاریخی زیبا بازدید کنند.
او یاد آور شد: هم چنین تمایل داریم در زمینه های صنعت و حوزه عمرانی در مشهد مشارکت  و سرمایه گذاری داشته باشیم.
فاروق علی یلدیریم  با اشاره به مرغوبیت زعفران خراسان اظهار کرد: در زمینه صادرات زعفران از مشهد به ترکیه هم امادگی داریم.
در این نشست غلامعباس ارباب خالص مشاور وزیر و رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شمال شرق کشور و ابوالفضل مکرمی فر، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی،یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری و فعالان حوزه گردشگری خراسان رضوی حضور داشتند.


منبع:   تعداد بازدید : 4171 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051