اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 23 آبان 1397 ساعت 11:59

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خبرداد: واحد حمایت از سرمایه گذاری خارجی گردشگری فعال می شود

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: واحد حمایت از سرمایه گذاری خارجی گردشگری فعال می .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی «احمددیناری» امروز هفدهم تیرماه با اعلام این خبر افزود: این واحد در جهت ساماندهی سرمایه گذاری های انجام شده توسط اتباع خارجی در استان خراسان رضوی و در حوزه گردشگری و حمایت و تقویت فعالیت سرمایه گذاران در معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ایجاد می شود.

 

او ادامه داد: تهیه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران خارجی در بخش گردشگری و هتل داری، برنامه ریزی و برگزاری نشست های تخصصی، بررسی و تلاش در جهت رفع چالش ها و مشکلات سرمایه گذاران، حضور موثر در رویدادها و نمایشگاههای تخصصی، همراهی هیات های تجاری –بازاریابی و ارائه مشوق ها و تسهیلات، معرفی پروژه های سرمایه گذاری و همچنین فرصت های سرمایه گذاری جهت جذب سرمایه های سرگردان سرمایه گذاران خارجی در استان و ... از جمله مهمترین محورهایی که در این بخش کلیدی به آن ها پرداخته خواهد شد.

 

وی یادآور شد: به طور مثال بیش از 72 درصد سرمایه گذاران خارجی و 60 درصد حجم سرمایه گذاری در بخش گردشگری و هتل داری را اتباع افغانستانی به خود اختصاص می دهند که نیازمند نگاه و اقدامات ویژه ای است و بایستی از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

 

دیناری تصریح کرد: در حال حاضر در حال تهیه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران هستیم و به زودی اولین نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارجی در بخش گردشگری و هتل داری را در مشهد برگزار خواهیم کرد.

 


منبع:   تعداد بازدید : 1377 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051