اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 23 آبان 1397 ساعت 12:2

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خبرداد: اختصاص10 میلیارد ریال اعتبار به کمپینگ گردشگری خلیل آباد

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار در سال 96 و 97 برای کمپینگ گردشگری خلیل آباد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی«احمد دیناری» امروز21 تیرماه با اعلام این خبرافزود:  این کمپینگ زیبا و سرسبز که همواره گردشگران و شهروندان بسیاری را به سوی خود می کشاند، در سال 96 حدود یک میلیارد ریال اعتبار عمرانی گردشگری به خو اختصاص داده است.

او ادامه داد: هم چنین برای سال 97 و جهت تامین روشنایی و محوطه سازی و تکمیل آن 9 میلیارد ریال پیش بینی اعتبار شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع طی سال 96 و 97 به میزان 10 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل این کمپینگ گردشگری اختصاص یافته که نشان دهنده توجه این اداره کل به گردشگری شهرستان خلیل آباد است.

وی با بیان این که تعامل شهرداری و شوراهای اسلامی شهر خلیل آباد با اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری منجر به تکمیل و رونق گردشگری در کمپینگ این شهر شده است، افزود: پس از تخصیص و اجرا، این جاذبه گردشگری متحول خواهد شد و به عنوان عنصر جذاب شهری نقش بسزایی در توسعه گردشگری شهری شهر خلیل آباد خواهد داشت.

دیناری تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به عنوان دستگاهی بین بخشی و هماهنگ کننده توسعه گردشگری با اختصاص این قبیل اعتبارات قابل توجه به مدیران شهری و سایر نهادهای ذیربط کمک شایانی به آبادانی و میزان جذابیت مناطق دارای پتانسیل های قابل قبول می کند.


منبع:   تعداد بازدید : 1283 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051