اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 26 آبان 1397 ساعت 9:39

جانشین دبیر ستاد خدمات سفر خراسان رضوی: قیمت ارزاق عمومی در بیلبوردهای اطراف حرم اطلاع رسانی می شود

جانشین دبیر ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: برابر مصوبه ستاد خدمات سفر استان قیمت ارزاق عمومی در بیلبورد های اطراف حرم مطهر اطلاع رسانی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی « سیدجعفر زراعتی » امروز ۲۰ مرداد با بیان این مطلب افزود: با توجه به این که برخی واحد های صنفی ارزاق عمومی را بیشتر از قیمت مصوب به فروش می رسانند، در جلسه ستاد خدمات سفر استان نصب بیلبورد در اطراف حرم مطهر رضوي جهت اطلاع رسانی ارزاق عمومی به تصویب رسیده است و شهرداری که مسئولیت کمیته خدمات شهری ستاد را برعهده دارد این وظیفه را برعهده دارد .
وی با اشاره به دیگر مصوبه ستاد خدمات سفر خراسان رضوی ادامه داد: همچنین مقرر شد با توجه به در پیش بودن اعیاد قربان و غدیر و روز عرفه دستگاه هاي مرتبط به منظور گرامی داشت دهه ولایت، جشنواره هاي تخفیف کالا ، برنامه هاي مفرح و شاد برگزار کنند.
وی یاد آور شد:با توجه به مشکلات بوجود آمده در واحد هاي اقامتی رسمی که باعث کاهش درصد اسکان آنان شده تمامی دستگاه هاي دولتی موظف شدند تا در واحدهاي اقامتی زائرسراها  و مهمانسراها و ... از پرسنل خود پذیرایی نموده و از اقامت و اسکان سایر مسافران و زائران خودداري کنند .


منبع:   تعداد بازدید : 932 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051