اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 13:51

همزمان با هفته صنایع دستی: تفاهم نامه هکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد شهرستان خواف به امضا رسید

تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد و اداره میراث فرهنگی این شهرستان به منظور همکاری دو جانبه در راستای توانمندسازی و اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت امضا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی محمود باعقیده مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان خواف ضمن تبریک فرارسیدن روز صنایع دستی  گفت:  این تفاهم‌نامه به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید  و در راستای استفاده از ظرفیت‌های هنری صنایع‌دستی برای رشد و توسعه قابلیت‌های فنی و خوداشتغالی و اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، منعقد شد.
هم چنین جعفری مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان خواف  نیزدر این خصوص گفت :در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی همکاری‌های خوبی در زمینه اشتغال مددجویان با اداره میراث داشته‌ایم و این تفاهمنامه ی همکاری به منظور استفاده از ظرفیت‌های هنری و صنایع دستی شهرستان، ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزا، با اجرای آموزش‌های مورد نیاز در حوزه صنایع‌دستی منعقد شده است.
وی افزود: به وجود آوردن بستر لازم برای همکاری در زمینه آموزش مددجویان زیرپوشش کمیته امداد، برگزاری جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاههای آموزشی از جمله این موضوعات است.
گفتنی است، تعهدات کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب 5 بند و تعهدات اداره  میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خواف در قالب 4 بند در این تفاهم‌نامه تشریح شده است.
 

منبع:   تعداد بازدید : 147 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051