اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 22 خرداد 1398 ساعت 13:32

در اولین جلسه تابستانی سال ۹۸ ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی مصوب شد؛ تشکیل کمیته نظارت بر ارائه خدمات در مبادی ورودی شهر مقدس مشهد

در اولین جلسه تابستانی سال ۹۸ ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی تشکیل کمیته نظارت بر واحدها و دستگاه های ارائه دهنده خدمات در مبادی ورودی شهر مقدس مشهد مصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود:  به منظور ارائه خدمات بهتر و بهینه به زائرین و مسافرانی که به شهر مقدس مشهد وارد می‌شوند از جمله پایانه ، فرودگاه ، راه آهن و دیگر مبادی ورودی زمینی، تشکیل کمیته نظارت بر واحدها و دستگاه های ارائه دهنده خدمات در مبادی ورودی شهر مقدس مشهد تصویب شد.
 
وی ادامه داد: معمولاً در این مبادی مجموعه آستان قدس رضوی هم حضور موثر  دارند و خدمات خوب و شایسته ای را به زائران ارائه می‌کنند که مقرر گردید دستگاه‌های مرتبط  همکاری لازم را به نحو مطلوب با آستان قدس رضوی داشته باشند.
 
وی یادآورشد: سالانه بیش از 30 میلیون زائر و مسافر وارد مشهد می شوند که باید به نحو احسن پذیرایی لازم از آن ها صورت گیرد تا با خاطره ای خوش این استان را ترک کنند.

منبع:   تعداد بازدید : 201 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051