اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 ساعت 13:34

معاون صنایع دستی خراسان رضوی: دوره آموزش دوخت های سنتی به صورت مجازی برگزار می‌شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی از برگزاری دوره آموزش دوخت های سنتی به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی محمد مطیع امروز شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399 با اعلام این خبر افزود: «آموزش دوخت‌های سنتی به صورت مجازی توسط استاد زهرا محسنی پیشکسوت درجه یک رودوزی‌های سنتی ایران برگزار می‌شود.
او با دعوت از علاقه‌مندان به دوخت‌های سنتی ایران برای استفاده از این دوره آموزشی، ادامه داد: «متقاضیان به پرتال اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی به آدرس Razavichto.ir معاونت صنایع دستی، بخش آموزش، فایل‌ها و فیلم های آموزشی مراجعه واستفاده کنند.
مطیع با اشاره به شرایط فعلی جامعه و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی اظهار کرد: با توجه به اقدامات و برنامه‌های پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا واحد آموزش این معاونت این دوره آموزشی را برای علاقه‌مندان به رودوزی‌های سنتی پیش بینی کرده و این دوره‌ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی یادآورشد: استفاده علاقه‌مندان از این دوره آموزشی رایگان است و هزینه‌ای برای استفاده از این دوره دریافت نمی شود.

منبع:   تعداد بازدید : 41 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051