اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 19:1

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با تقدیر از اعضای شورای فنی مطرح کرد: 350 مصوبه در 70 جلسه شورای فنی کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در 70 جلسه شورای فنی این اداره کل که طی 2 سال گذشته برگزار شده، 350 موضوع بررسی و تصویب شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر امروز سه شنبه 24 دیماه 1398 با اعلام این خبر افزود: با توجه به حضور افراد خبره در شورای فنی استان، از اشتباهات در تصمیم گیری پیشگیری می شود و به بر طرف شدن ضعف ها کمک شود.
او ادامه داد: در شورای فنی طرح های سرمایه گذاری به بحث گذاشته شده و همه جوانب آن بررسی می شود تا خدشه ای به آثار تاریخی و میراث فرهنگی وارد نشود.
هم چنین مرجان اکبری معاون میراث فرهنگی، گردشگی و صنایع دستی خراسان رضوی دراین باره گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک نظرات فنی اعضای این شورا، در حفظ میراث فرهنگی، توسعه سرمایه گذاری و گردشگری نقش موثری داشته باشیم.
هم چنین رجبعلی لباف خانیکی پیشکسوت باستان شناسی خراسان و عضو شورای فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: با ادغام سه سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نقش شورای فنی پر رنگ تر شده است.
او ادامه داد: شورای فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگی وصنایع دستی خراسان رضوی دارای شرایط خاص است، چون دستگاه های تصمیم گیری قوی و تاثیرگذار وجود دارند و این امکان وجود دارد که اقداماتی را در بافت های تاریخی انجام دهند.
 در پایان این جلسه به پاس زحمات دوسال گذشته، از اعضای شورای فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی تقدیر شد.منبع:   تعداد بازدید : 129 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051