اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 12:18

با حضور فرمانده بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور انجام شد: فراخوان فرماندهان پایگاه های بسیج سراسرکشور برای تبیین سیاست ها

فرمانده بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: فرماندهان پایگاه بسیج سراسر کشور برای تبیین سیاست ها و اهداف بسیج در ر استای همراهی با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فراخوان شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی سرهنگ حسن اکبری امروز 18 دیماه درهشتمین نشست تخصصی فرماندهان بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور که در مشهد برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: هر سال یک نوبت نشست های تخصصی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان ها برگزارو با مرور اقدامات انجام شده، سیاست و برنامه ها ابلاغ می شود.
وی ادامه داد: با توجه به این که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و با توجه به اهمیت چهل سالگی انقلاب این نشست را برگزار کردیم تا تصمیمات لازم درباره چگونگی تبلیغ و تبیین اقدامات انجام شده را اخذ کنیم.
اکبری با بیان این که برنامه های توسعه ای سازمان نیز در این نشست تخصصی بررسی می شود، تصریح کرد: علاوه براین برنامه هایی برای بصیرت افزایی فرماندهان در این دو روز اجرا خواهد شد.
وی تاکید کرد: باید براساس انتظاراتی که مردم دارند، دستاوردهای انقلاب را تبیین کنیم، چه در قالب نمایشگاه ها یا میز خدمت که به صورت جهاد گونه که مردم از بسیج انتظار دارند حضور پیدا کنیم و به کسانی که نیازمندند کمک کنیم.
فرمانده بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در این گرهمایی تخصصی فرماندهان پایگاه های بسیج استان های کشور حضور دارند و به مدت دو روز در کارگاه های تخصصی شرکت می کنند.
اکبری با بیان این که بسیج پرچمدار حفاظت از میراث فرهنگی، ترویج صنایع دستی و توسعه گردشگری است، ادامه داد: در حال حاضر بسیجیان حضور همه جانبه ای در بخش های مختلف دارند و برای ورود مستقیم پایگاه های مقاومت بسیج در برنامه های این سازمان نیز آمادگی داریم .
وی برای ارتقاء پایگاه مقاومت بسیج اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به حوزه مقاومت بسیج نیز اعلام آمادگی کرد.
 

منبع:   تعداد بازدید : 851 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051