دستگیری ۵ حفار غیرمجاز در نیشابور  -  چهار شنبه 28 آذر 1397 ساعت 13:14
اخبار شنبه 10 آذر 1397 ساعت 14:30

با حکم مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی: حشمت الله متین فر مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی فردوسی شد

با حکم ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی حشمت الله متین فر به عنوان مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی فردوسی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی امروز ۱۰ آذر در این مراسم گفت: این تغییرات در راستای چرخش،منابع انسانی و تزریق روحیه تازه به این مدیریت است. 
وی افزود: مدیریت سابق در توس و آرامگاه فردوسی زحمات زیادی کشیده که شایسته تقدیر است.
وی با اشاره به انتصاب متین فر به عنوان مدیر جدید مجموعه آرامگاه فردوسی اظهار کرد:  مدیر جدید آرامگاه از تجربه مدیریت در چند شهرستان برخوردار است و علاوه بر این  ظرفیت تعامل بالایی دارد ، مدیری میدانی است.
دیناری تاکید کرد: احیای توس نیازمند تعامل با دستگاه های مختلف از جمله شهرداری، شورای شهر و دستگاه های نظارتی است.
وی افزود: هدف از حضور مدیران جدید ادامه روند رو به جلوست، باید از همه ظرفیت های درون سازمان استفاده شود تا این روندتداوم داشته باشد.
هم چنین احسان زهره وندی مدیر سابق آرامگاه فردوسی و مدیر پایگاه میراث فرهنگی منظر تاریخی و فرهنگی توس در این گفت: احیای سالن جلسات و تغییرات در موزه و در جلوخان از جمله اقدامات انجام شده در آرامگاه فردوسی است.
وی افزود: طرح های مطالعاتی برای توس و اخنگان در دست اجراست و از این پس نیز آماده هر گونه همکاری و تعامل با مجموعه آرامگاه هستم.
هم چنین حسن خانزایی جانشین معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی نیز گفت: در حوزه میراث فرهنگی طی چند سال گذشته اتفاقات خوبی در حال انجام است و نیاز بود که در توس تمرکز بیشتری شود.
در ادامه حشمت الله متین فر مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی آرامگاه فردوسی با بیان این که امیدوارم شرمنده اعتماد مدیر کل نشوم، گفت: تلاش می کنیم رهرو گذشتگان باشیم و برنامه های جدیدی را با هدف بهبود وضعیت انجام دهیم.
در بخشی از حکم حشمت الله متین فر آمده است: نظر به تدابیر اتخاذ شده در جهت تفکیک مدیر امور اجرایی و خدماتی مجموعه فرهنگی و تاریخی فردوسی با هدف ارتقا سطح خدمات رسانی به گردشگران و بازدیدکنندگان شایسته است گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایید که نظر به حساسیت ملی آن مجموعه با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود و تعامل همه جانبه با مدیریت پایگاه میراث فرهنگی منظر تاریخی و فرهنگی طوس و ارتباط سازنده که با سلسله مراتب سازمانی در مسیر افزایش رضایتمندی بازدیدکنندگان ایجاد شرایط برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت شئون اخلاقی و اسلامی تبدیل مجموعه فرهنگی و تاریخی فردوسی به یکی از قطب‌های گردشگری و محفلی برای حضور اهل ادب و فرهنگ استان و تحقق اهداف غایی سازمان گام بردارید.
مراسم تکریم و معارفه مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی آرامگاه فردوسی با حضور دیناری معاون سرمایه گذاری خراسان رضوی، خانزایی جانشین معاون میراث فرهنگی، رادمنش مدیر امور اداری و سرپرست امور شهرستان ها و ابراهیمی مشاور جوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و کارکنان پایگاه میراث فرهنگی توس و  آرامگاه فردوسی برگزار شد.
 

منبع:   تعداد بازدید : 425 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

خدمات الکترونیک
خدمات
شهرستان ها
مجموعه های فرهنگی تاریخی و موزه ها
دولت
سایت های مرتبط
دستگاه های مرتبط
قوانین و مقررات
آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر آن ها - قانون اجازه ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت های خارجی ضوابط معماری و ساختمانی واحدهای پذیرایی میان راهی
آیین نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفترهای خدمات مسافرتی، سیاحتی، جهانگردی و زیارتی - شرح وظایف مدیران فنی دستورالعمل اجرای شیوه نامه خانه-مسافر برای شهر مشهد
فرم امتیازبندی صلاحیت حرفه ای متقاضیان بند ب  (خراسان رضوی) - شیوه نامه درجه بندی تاسیسات گردشگری قانون ممنوعیت عرضه محصولات دخانی
مقررات اجرائی- انضباطی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگري - ضوابط معماری و ساختمانی هتل دستورالعمل محاسبه تعرفه آب و برق تاسیسات ایرانگردی و جهانگردی
شیوه نامه معرفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی جهت دریافت جایزه صادراتی - ضوابط معماری و ساختمانی هتل آپارتمان مشخصات و ضوابط ساخت،بهره برداری و درجه بندی اقامتگاه های بوم گردی
قانون اجازه ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت های خارجی - ضوابط معماری و ساختمانی مهمان پذیر شیوه نامه اجرایی ذخیره اتاق
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق
سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد