اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 5 شهریور 1398 ساعت 13:49

هم زمان با هفته دولت انجام شد: افتتاح ۹ پروژه گردشگری در نیشابور

در سومین روز از هفته دولت 9 پروژه گردشگری در شهرستان نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار این شهرستان، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور در این باره اظهارکرد: همزمان با بزرگداشت هفته دولت با حضور مسئولان شهرستان و اهالی میهمان نوازاین دیار افتتاح متمرکز ۹ پروژه گردشگری که ۲ پروژه دولتی و ۷ پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی با صرف هزینه و اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد ریال در شهرستان نیشابور انجام شد. 
محمداسماعیل اعتمادی گفت: ۴ اقامتگاه بومگردی شامل اقامتگاه بومگردی دره پرستوها در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال ، اقامتگاه بومگردی بام بوژان در روستای بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی شادمهر  در روستای تحت منظر  نیشابور با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی  حاج کاظم  در نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی خاطرنشان کرد: ۳ خانه مسافر شامل خانه مسافر لگزیان در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال ، خانه مسافر اصغری در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال و خانه سالارعابدی در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابورتصریح کرد: پروژه زیرسازی وآسفالت راه گردشگری فوشنجان به سایت حاج بکتاش ولی در روستای فوشنجان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال و پروژه فاز ۲  نورپردازی وروشنایی باغ عطار با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 

منبع:   تعداد بازدید : 125 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051