اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:10

مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خبرداد: انجام عملیات راه سازی قسمتی از مسیر دسترسی تفرجگاه آبگرم امام قنبر درگز

مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درگز از انجام عملیات راه سازی قسمتی از مسیر دسترسی تفرجگاه آبگرم امام قنبر این شهرستان خبرداد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی محمد مددی امروز یکم آبانماه با بیان این مطلب افزود: از محل اعتبارات تملک دارایی و به منظور ایجاد زیر ساخت های گردشگری بیش از یک کیلومتر مسیر دسترسی تفرجگاه آبگرم امام قنبر با حجم عملیات حدود ۴ هزار متر مکعب خاکبرداری و۳ هزار و ۸۰۰ متر مکعب مخلوط ریزی و هزار متر مکعب ساب بیس در متراژ حدود ۱۰ هزار  متر مربع  با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیوم ریال انجام  و آماده جهت اجرای آسفالت شده است. 
مددی گفت : تفرجگاه آبگرم امام قنبر یکی از تفرجگاههای مصفا و پر گردشگر شهرستان درگز که در فاصله  18 کیلومتری جنوب شهردرگز و در حدود 5 کیلومتری از روستای  هدف گردشگری داغدار در بخش چاپشلو واقع شده است.
او ادامه داد: آبگرم امام قنبر دارای خواص درمانی است و حیات وحش و پوشش گیاهی متنوع ، داروهای گیاهی و چشم اندازهای بسیار در این روستا وجود دارد.
 مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درگز اظهارکرد: این اداره حسب در راستای ارائه خدمات و ایجاد زیر ساختهای گردشگری در این تفرجگاه تاکنون احداث 4 چشمه سرویس بهداشتی - بیش از یک کیلومتر از مسیر زیر سازی و آسفالت  و  بیش از یک کیلومتر آن نیز در سال جاری زیرسازی  انجام داده است.  
مددی از همکاری و مشارکت  فرمانداری، بخشداری، دهیاری، شورای اسلامی  و اهالی محترم روستای داغدار در اجرای برنامه ها و پروژه های این اداره تشکر کرد و خواستار حفاظت و نگهداری از تاسیسات احداثی توسط دهیاری و اهالی محترم روستا شد.

منبع:   تعداد بازدید : 1225 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051