اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:10

بازدید دانشجویان دانشگاه مونیخ آلمان از جاذبه های گردشگری گناباد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: جمعی از اساتید و دانشجویان رشته ایرانشناسی بخش مطالعات خاورمیانه دانشگاه مونیخ آلمان از جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کردند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، علیرضا شناسایی امروز دوم آذرماه با اعلام این خبر گفت: این افراد در این سفر یک روزه خود به شهرستان گناباد از آثاری همچون مسجد جامع، موزه های مردم شناسی و باستان شناسی، سرای ادیب ، روستای هدف گردشگری ریاب، روستای ییلاقی زیبد و همچنین شهر کاخک بازدید کردند.
وی افزود: این گردشگران از ۲۷ مهر وارد استان خراسان رضوی شده و از آثار تاریخی شهرستان های استان از جمله مشهد، حرم مطهر، موزه های آستان قدس، آرامگاه نادر، آرامگاه فردوسی و شهر تاریخی توس، نیشابور، تربت جام، تایباد، تربت حیدریه و بازدیدها داشته و خواهند داشت.
شناسایی با بیان اینکه هدف این تور گردشگری آشنایی میدانی با آثار تاریخی ،باستانی و مذهبی شهرهای خراسان است ، تصریح کرد: این گردشگران ششم آبان ماه، مشهد را به مقصد آلمان ترک می کنند.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد خاطرنشان کرد: این تور با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق برگزار شده است.
 

منبع:   تعداد بازدید : 1187 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051