اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:8

بررسی طرح اقامتگاه بومگردی روستای کلاته در بردسکن

طرح ایجاد اقامتگاه بومگردی با حضور و بازدید دکتر قاسمپور سرپرست فرمانداری ،حسینایی بخشدار مرکزی و یوسفیان رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای به همراه رازقی دهیار بیجورد و یوسفی سرمایه گذار طرح در محل روستا کلاته واقع در جاده بردسکن به سبزوار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضویقاسمپور فرماندار بردسکن امروز یکم آبان دراین باره گفت: همکاری و مساعدت دستگاههای مرتبط با میراث فرهنگی شهرستان ، راه اندازی یک مجموعه گردشگری روستایی و عشایری ضروری است.
او با اشاره به نیازشهرستان و امتیاز ات این طرح اظهار کرد: این مجموعه قابلیت توسعه گردشگری و تبدیل آن به یک روستای گردشگری را با همه امکانات یک زندگی واقعی روستایی را  دارد و قطعا مورد توجه علاقه مندان به گردشگری روستایی قرار خواهد گرفت.
هم چنین احمد صابری زارع مدیر میراث فرهنگی بردسکن نیز با اشاره به تمدید مجوز اقامتگاه بومگردی مذکور بر ضرورت تسریع دراجرای طرح تاکید کرد و قابلیت توسعه طرح مذکور و تبدیل آن به یک مجموعه روستایی گردشگری را تاکید کرد و گفت:  موقعیت و دارا بودن جذابیت های گردشگری روستایی ،عشایری و برپایی سیاه چادر از امتیازات این مجموعه است.
او ادامه داد:و همکاری ادارات راه  ، جهاد کشاورزی و امور عشایر  ضروری است تا با حمایت های فرماندار مشکلات و موانع مرتفع گردد.

منبع:   تعداد بازدید : 1120 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051