اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 7 بهمن 1397 ساعت 12:39

معاون سرمایه گذاری خراسان رضوی :  پیگیری آسفالت جاده روستای گردشگری ابدال آباد تربت جام

معاون سرمایه گذاری خراسان رضوی از پیگیری برای آسفالت شدن جاده روستای گردشگری ابدال آباد تربت جام خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری امروز 7 بهمن با اشاره به بازید از این روستای گردشگری گفت: جاده دسترسی این روستا به طول حدود 6 کیلومتر باید آسفالت شود تا رفت و آمد مردم و گردشگران به این روستا تسهیل شود.
 
وی که به همراه رئیس اداره شهرستان و اعضای شورای روستا و دهیار از این روستا بازدید کرده است، اظهار کرد: قرار است زیرسازی و بهسازی راه دسترسی از محل اعتبارات 97 در دستور کار قرار گیرد و از محل اعتبارات سال های 98 و 99 برای آسفالت جاده اقدام شود.
 
دیناری ادامه داد: هم چنین در این بازدید پیشنهاد شد سرمایه گذار جهت تبدیل خانه های قدیمی به اقامتگاه بوم گردی با توجه به پتانسیل روستا به اداره شهرستان توسط شورا معرفی شود. 
 
معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ادامه داد: از پایگاه اطلاع رسانی گردشگری تربت جام (واقع در ورودی شهر) بازدید شد که دیوارکشی پروژه به اتمام رسیده است و با نظر مدیرکل میراث فرهنگی استان با حفظ ماهیت پایگاه اطلاع رسانی  بخشی از آن قرار است به موزه موسیقی تبدیل شود. 
 
دیناری یادآورشد: هم چنین در این سفر مقرر شد با توجه به اعتبارات و تسهیلات موجود در حوزه اشتغال و تسهیلات روستایی و عشایری با هماهنگی و همکاری کارشناسان معاونت سرمایه گذاری اداره مل برای ارتقاء عملکرد این شهرستان در این زمینه اقدام شود.

منبع:   تعداد بازدید : 80 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051