اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 12:50

با حضور غلامرضا نژاد حاجی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان خراسان رضوی: ذیحساب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تودیع و معارفه شد

با حضور غلامرضا نژاد حاجی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان خراسان رضوی باقر یوسفیان ذیحساب سابق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تودیع و سعید رضا احمدی مقدم به عنوان ذیحساب جدید این اداره کل معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ابوالفضل مکرمی فر مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دیتی و گردشگری خراسان رضوی در مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل که در دفتر مدیر کل برگزار شد، گفت: میراث فرهنگی ماهیتی فرهنگی دارد و فضایی  صمیمی و دوستان بر این سازمان حاکم است و تغییر ذیحسابان الزام قانونی و براساس خدمت این افراد در دوره ای مشخص است.
وی ادامه داد: طی مدت خدمتم با ۲۳ ذیحساب کار کرده ام و در این مدت هیچ‌چیز بالاتر از قانون نبوده و همواره رعایت قانون ملاک عمل بوده است.
وی به سختی کار ذیحسابان این اداره کل اشاره کرد و گفت: تفاوت زیادی بین پروژه های عمرانی میراث فرهنگی با دیگر ادارات وجود دارد در مرمت و پژوهش های باستان شناسی قیمت ثابت وجود ندارد و باید طی فرایندی کارشناسی قیمت و هزینه عای انجام کار در این بخش ها مشخص شود.
وی عملکر ذیحساب را مثبت و تاثیر گذار بر روند مدیریت مالی این سازمان عنوان کرد و یاداور شد: عملکرد میراث فرهنگی طی چند سال اخیز شفاف بوده و در بررسی هایی که سازمان بازرسی انجام داد حتی یک مورد هم تخلف مالی گزارش نشد که این دقت بالای ذیحساب  اداره کل را نشان می دهد.
وی افزود: یوسفیان ذیحساب سابق از ذیحسابان خوب بوده که نام و یادش در این اداره کل باقی خواهد ماند.
در ادامه غلامرضا نژاد حاجی معاون نظارت مالی  و رئیس خزانه معین استان خراسان رضوی گفت: مهم ترین سرمایه ذیحسابان دوستان و همکاران جدید و  اشنایی با ساختار و ساز و کار ادارات مختلف است.
وی افزود: براساس برنامه ریزی ها قرار است  ۱۰ ذیحساب ادارات مختلف جابجا شوند که ذیحسابان ادارات کل میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا جابه جا شدند.
وی با اشاره به عملکرد ذیحساب سابق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی اظهار کرد: یوسفیان شخصیتی تعامل گر است و مورد حمایت ماست و برخی  این جابجایی ها را نیز در راستای حمایت از ذیحسابان انحام می دهیم.
 
وی با بیان این که از نظر ما ذیحساب هم یک مدیر است، ادامه داد: ذیحساب با مجموعه معاونت مالی هماهنگ عمل می کند و در رصد عملکرد مالی میراث فرهنگی جایگاه خوبی دارد.
وی تصریح کرد: ذیحساب جدید اداره کل میراث فرهنگی نیز تعامل بالایی دارد و  سابقه ذیحساب در استانداری، فرهنگ و ارشاد و اسلامی و دادگستری را در کارنامه دارد.
 
هم چنین باقر یوسفیان ذیحساب سابق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگ ی خرایان رضوی گفت: طی یک سال گذشته این اداره کل به ثبات رسیده است .
هم چنین سعید رضا احمدی مقدم  ذیحساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: امیدوارم فضای دوستی، تعامل و همدلانه ای مه در این اداره کل حاکم است تداوم داشته باشد.


منبع:   تعداد بازدید : 119 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051