اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 13:43

تکرار حماسه؛ مثل بهمن 57 فراخوان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی برای حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضوری یکپارچه و پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97 حماسه حضور را مانند بهمن 57 تکرار کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، متن این فراخوان به شرح زیر است: 
«بسم الله الرحمن الرحیم. والفجر ولیال عشر. 22 بهمن روز پیروزی نور بر ظلمت و استبداد است روزی که  خون شهیدان انقلاب به ثمرنشست و پرچم انقلاب اسلامی بر ایران برافراشته شد تا ندای حق طلبی و آزادی خواهی را درجهان فریاد کنیم.
این روز همه در کنار هم می ایستیم و با حضورمان همصدا از ارزش ها و دستاوردهای  چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دفاع می کنیم.
استکبار جهانی و حکومت های مرتجع خاورمیانه  در دوران 40 ساله جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند تا هر روز با نیرنگی و وسیله ای به انقلاب مردمی ایران ضربه وارد کنند اما همواره مردم با حضور پرشورشان پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بوده اند و اکنون نیز حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پس از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و حیات عزتمندانه جمهوری اسلامی مشت محکمی بر یاوه گویی ها و دسیسه های دشمنان این ملت و نظام خواهد بود.
تاریخ گوهی می کند که ایران همواره تمدن سازبوده  و اکنون نیزبا انقلاب اسلامی در مسیر تمدن سازی قرار دارد، 22 بهمن همواره برای مردم ایران اسلامی روز خلق حماسه ای از حضور و تجلی وحدت ملی و امید به آینده ای رو به پیشرفت به برکت امنیت در این سرزمین بزرگ و تاریخ ساز است. 
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ضمن اعلام آمادگی تمامی کارکنان وخدمتگزاران این اداره کل برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از عموم مردم ایران اسلامی، به ویژه تشکل های حامی میراث فرهنگی و فعالان عرصه گردشگری و هنرمندان صنایع دستی در خراسان رضوی، دعوت می کند تا با حضوری یکپارچه و پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97  حماسه حضور را مانند بهمن 57 تکرار و  بار دیگر با حضورشان با شهدا، آرمان های انقلاب و امام راحل تجدید بیعت کننند.

منبع:   تعداد بازدید : 253 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051