اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 5 اسفند 1397 ساعت 8:41

دادستان درگز: مواریث فرهنگی، سرمایه ملی کشور است

مدیر و پرسنل یگان حفاظت اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با دادستان عمومی و انقلاب درگز ، دیدار و گفت و گو کردند و دادستان در این دیدار مواریث فرهنگی، سرمایه ملی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان درگز امروز ۴ اسفند  مصطفی دلخواه دادستان درگز ، ضمن تشکر از حضور مدیریت و یگان حفاظت میراث فرهنگی شهرستان ، مواریث فرهنگی را سرمایه های ملی کشور دانست و بر اهمیت حفاظت و نگهداری از این سرمایه های ملی تاکید کرد.
 او ادامه داد: مواریث فرهنگی متعلق به آحاد افراد جامعه است و صیانت از آن جزء وظایف هر فرد ایرانی است. 
مصطفی دلخواه گفت: در این راستا دستگاه قضایی در کنار شما خواهد بود و  با جدیت با متخلفان حوزه میراث فرهنگی برخورد میکند و از دستگاه های  متولی در خصوص شناسایی ،حفاظت و معرفی آثار تاریخی خواست تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیرند.ا
وی از برنامه های پیش بینی شده ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تقدیر و تشکر کردد و ابراز امیدواری کرد: با همت و تلاش متولیان و مسئولان امر مسافران نوروزی در سال پیش رو سفری ایمن، خاطره انگیز و پرنشاطی را به این شهرستان داشته باشند.
هم چنین در این دیدا  محمد مددی انتصاب مصطفی دلخواه به عنوان  دادستان درگز را تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد، هم چنین از همکاری خلیل ا... برزنونی دادستان سابق با این اداره تشکر کرد . 
مددی در ادامه گزارشی از عملکرد این اداره در  حوزه های سه گانه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ارائه کرد و همچنین برنامه های پیش بینی شده ستاد اجرایی خدمات سفر جهت نوروز ۹۸ را مطرح کرد.

منبع:   تعداد بازدید : 57 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051