اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار پنجشنبه 29 فروردین 1398 ساعت 11:46

استاندارخراسان رضوی در آئنی تقدیر از دست اندرکاران ستادخدمات سفر و نوروزگاه های استان: رضایتمندی زائران و مسافران در نوروز98

استاندار و رئیس ستاد خدمات سفر خراسان رضوی دراین مراسم با اشاره به تلاش های اعضای ستاد خدمات سفر گفت: رضایمتمندی خوبی برای زائران و مسافران در نوروز 98 فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی علی رضا رزم حسینی در آئین تقدیر از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر و نوروزگاه های استان  با قدردانی از تلاش های اعضای ستاد خدمات سفردر ایام نوروز 98 اظهارکرد: افرادی که از مسیرهای مختلف وارد استان شدند، جای جای استان را بازدید کردند و با کمترین مشکل مواجه شده اند.
 
رئیس ستاد خدمات سفر خراسان رضوی با اشاره به رضایتمندی زائران و مسافران در این ایام گفت: امیدواریم هر ساله روند خدمت رسانی بهتر شود و بهبود پیدا کند و به عنوان استانی زائرپذیر و گردشگر پذیر میزبان خوبی برای زائران باشیم.
 
وی ادامه داد: اهمیت و جایگاه صنعت گردشگری بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه میزبانی از میلیونها زائر و گردشگر، افتخار برای خراسان رضوی و مشهد است اظهار داشت: امید است خدمت رسانی به زائران و مسافران استان هر سال بهتر از قبل شده و این استان رتبه برتر کشور در این زمینه را به دست آورد.
وی گفت: رئیس جمهوری عراق در سفر اخیر خود به مشهد با ابراز خرسندی از حضور زائران کشورش در این کلانشهر از صدور ویزای بدون هزینه برای مردم این کشور استقبال کرد.
رزم حسینی افزود: حضور گردشگران موجب افزایش درآمد، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود.
وی از حضور سرمایه گذاران و فعالیت آنان در رونق اقتصادی استان قدردانی کرد و اظهار داشت: بهبود فضای کسب و کار با برنامه ریزی میسر می شود

منبع:   تعداد بازدید : 66 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051