اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 12 تیر 1398 ساعت 10:16

دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی خبر داد؛ ثبات بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت

دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت همان قیمتی است که فعلا در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مجید فرقانی ، در خصوص وضعیت قیمت بلیت قطار و هواپیما در آستانه دهه کرامت اظهار کرد: افزایش قیمت 22 درصدی در مورد بلیت قطاررا، از قبل تیرماه شاهد بودیم و همچنین در مورد بهای بلیت‌های هواپیما افزایش مشخصی نداریم و البته با توجه به شروع فصل تعطیلات و مسافرت‌ها، قاعدتا در روزهایی تقاضا بیشتر است، قیمت‌ها افزایش و در روزهای کم‌تقاضا کاهش می‌یابد و تا کنون مورد خاصی را مشاهده نکرده‌ایم.
 
وی افزود: لذا بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت همان قیمتی است که فعلا در حال انجام است و اگر قرار باشد عددی افزایش یابد، قطعا پیش از آن توسط شرکت‌های هواپیمایی و یا راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد.
 
دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی در قالب توصیه‌هایی به مردم و مسافران خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم آن است که خدمات سفر خود را از جمله بلیت، رزرو هتل و تهیه تور و بسته سفر از دفاتر مجاز ما انجام دهند. این دفاتر همگی دارای نشان اطمینان بوده و در واقع آرمی از انجمن صنفی دفاتر مسافرتی است که بر روی شیشه دفاتر مسافرتی مجاز ما الصاق شده است.
 
فرقانی همچنین ادامه داد: همچنین برای دفاتر مسافرتی الزام شده که مجوزهای خود را در معرض دید مسافر قرار دهند و لذا اگر مراجعین وارد دفاتر شدند و چنین مجوزهایی را مشاهده نکردند، آژانس مسافرتی موظف است مدارک موجود را نشان دهد. این امر موجب می‌شود دریافت خدمات واقعی باشد و از دفاتر غیر مجازی که فاقد هرگونه مجوز هستند، خرید صورت نگیرد تا دچار مشکلات و خرید خدمات با قیمت گران‌تر نشوند.

منبع:   تعداد بازدید : 61 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051