اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 5 تیر 1398 ساعت 7:16

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی: تسهیلگری و رعایت حقوق زائر 2 سیاست ویژه ستاد خدمات سفر خراسان رضوی است

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی حقوق زائر را خط قرمز استان دانست و گفت: امسال در تعطیلات تابستان دو سیاست ویژه از جمله تسهیلگری در زیارت هر چه راحت تر برای زائرین و دیگری دفاع از حقوق زائر را دنبال خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان بعد از بررسی برنامه های روسای کمیته های این ستاد گفت: امسال در تعطیلات تابستان دو سیاست ویژه از جمله تسهیلگری در زیارت هر چه راحت تر برای زائرین و دیگری دفاع از حقوق زائر را دنبال خواهیم کرد چرا که خط قرمز ما در استان  و در مشهد حقوق زائر است.
محمد صادق براتی در همین راستا افزود: هیچ دستگاهی حق کوچکترین اجحافی در حق زائر را نخواهد داشت و در صورت رویت با دستگاه  یا نهاد متولی برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به اقامتگاه های غیرمجاز در مشهد گفت: از تمام دستگاه ها خواهش می کنم در یک بازه زمانی محدود به این اقامتگاه ها پرداخته و تعاملی برای پلمب آن ها صورت گیرد البته فقط واحدهایی که در مهلت های مشخص شده به دنبال کسب مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه نباشند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی گفت: رویکرد استان این است که باید از فرهنگ غنی رضوی برای استفاده هر چه بیشتر زائر در برنامه ها استفاه شود.
 
 

منبع:   تعداد بازدید : 81 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051