اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار جمعه 24 خرداد 1398 ساعت 11:52

هم زمان با نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد انجام شد: مذاکره معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد

معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد مذاکره کرد و گفت: مسیر ویژه ای برای جذب سرمایه گذاری افغانستانی ها در خراسان رضوی ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی حسین اربابی در حاشیه نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد با اشاره به مذاکره اش با عباسیان رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد با بیان این مطلب به خبرنگاران اظهارکرد: در حوزه جذب سرمایه گذاری خراسان رضوی اتفاق ویژه ای افتاده است و دوستان ما در حوزه وزارت کشور و استانداری خراسان رضوی به خصوص حوزه اتباع خارجی ظرفیت پذیرش سرمایه گذاران کشور دوست و همسایه ما افغانستان را فراهم کرده اند.
وی با بیان این که جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی در خراسان رضوی ایجاد شده است، افزود: خوشحالیم که این بستر سرمایه گذاری حوزه گردشگری در مشهد مقدس ایجاد شده است.
مسیر ویژه برای جذب سرمایه گذاران افغانستانی حوزه گردشگری
اربابی ادامه داد: تلاش ما براین است که بتوانیم برای جذب سرمایه این دوستان مسیر ویژه را در حوزه های گردشگری ایجاد کنیم که با تدابیر مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این مسیر ویژه ایجاد خواهد شد.
وی یادآورشد: هم چنین تلاش می کنیم بیشتر سرمایه های آن ها را به سمت گردشگری جذب کنیم چون سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چند وجهی است و باعث می شود برای حفظ و صیانت از سرمایه گردشگران بیشتری را جذب کنند و این توسعه چندجانبه گردشگری را به دنبال دارد.
گفتنی است: طی سال های گذشته افغانستانی ها بیشترین حجم سرمایه گذاری خارجی را در خراسان رضوی داشته اند و به همکاری و هدایت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی در مشهد تشکیل شده است.
 

منبع:   تعداد بازدید : 116 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051