اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 8 دی 1397 ساعت 14:35

سخنگوی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی در موزه خراسان بزرگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی امیر ضیائیان با اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران شاخه خراسان رضوی و این اداره کل طی روزهای پنج شنبه ۶ دیماه و جمعه ۷ دیماه برگزار شد.

وی ادامه داد: توسعه ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و رفع کاستی ها در ارتباطات از ضرورت هایی است که با برگزاری این دوره آموزشی تلاش می شود با افزایش دانش روابط عمومی، ضعف ها و کاستی ها را برطرف کنیم.
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در این دوره آموزشی موضوعاتی از جمله اصول کاربردی ارتباطات انسانی، مثلث طلایی ارتباطات انسانی، تست مهارت های ارتباطی، اصول طلایی تشریفات، مراحل اجرایی مدیریت تشریفات، استانداردهای تشریفات بازدید، استاندارد های تشریفات گردهمایی و استاندارد های تشریفات نمایشگاه مطرح شد.
هم چنین احمد یحیایی ایله ای مدرس حرفه ای ارتباطات در این کارگاه آموزشی دو روزه گفت: زیر بنای فعالیت روابط عمومی اخلاق و مهم ترین فضیلتی که مسئولان و کارشناسان روابط عمومی باید داشته باشند، تواضع و فروتنی است.
وی هنر روابط اجتماعی را انعطاف پذیری عنوان کرد و افزود: ارتباط مطلوب رابطه ای دوطرفه و دو سویه است که باید انتقاد پذیر ، انعطاف پذیر و مشارکت کننده در اجرای برنامه ها باشند.
وی تاکید کرد: روابط عمومی باید ارتباط گر بوده و با مخالفان رابطه برقرار کرده و با دعوت از آن ها نظرات آن ها را نیز بشنود.
یحیایی ایله ای ادامه داد: روابط عمومی باید ارتباطات چهره به چهره را  افزایش دهد و با حضور در میان مخاطبان ، شنیدن نقد و نظر ها صدای آن ها را به مسئولان برساند.منبع:   تعداد بازدید : 586 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051