اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 14:17

سرپرست معاونت گردشگری خراسان رضوی خبرداد: لغو مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی در استان

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از لغو مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبرداد و گفت: این شرکت پس از صدور رای لغو مجوز؛به صادره بدوی اعتراض کرد، که پس از برسی در کمیسیون عالی تجدید نظر لغو مجوز شرکت تائید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی  یوسف بیدخوری امروز 11 دیماه با اعلام این خبر افزود:  با توجه به بررسی پرونده این شرکت و عدم پیگیری جهت رفع نواقص ابلاغی این شرکت لغو مجوز شده است.
وی ادامه داد: پیرو بند 9 رای اولین جلسه کمیته فنی دفاتر خدمات مسافرتی  و به استناد ماده 11 و 20 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی مصوب سال 80 در هیئت وزیران و ماده 42-46و50 مقررات اجرائی- انضباطی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مصوب 11/08/95 مجوز فعالیت آن شرکت لغو شده است.
بیدخوری گفت: این دفتر مکلف است ضمن جمع آوری تابلوی سردرب و علائم و هرگونه نام و نشان از فعالیت در زمینه فعالیتهای مندرج در بند "ب" ماده یک آئین نامه مذکور خودداری کند.
وی با بیان این که  این شرکت در مهلت قانونی 15 روزه به رای بدوی اعتراض نموده است افزود: پرونده این شرکت جهت برسی مجدد به  کمیسیون عالی تجدید نظر ارسال شده است و رای لغو مجوز این شرکت مورد تائید قرار گرفته است.
بیدخوری تاکید کرد: با توجه به این که رای کمیسیون عالی تجدید نظر مبنی بر لغو مجوز به مدیرعامل شركت خدمات مسافرتی و گردشگری ثالثی و شرکاء ابلاغ شده است این شرکت مکلف است است  در اسرع وقت نسبت به جمع آوری تابلوی سردرب و علائم و هرگونه نام و نشان اقدام و از فعالیت در زمینه فعالیتهای مندرج در بند "ب" ماده یک آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی مصوب 27/03/1380 هیأت محترم وزیران جداً خودداری کند.

منبع:   تعداد بازدید : 656 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051