اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 4 دی 1397 ساعت 10:0

زائرسراهای دولتی مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی پرهیز کنند

مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی زائرسراهای دولتی مستقر در مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی خود پرهیز کنند تا بتوانیم این زائران و مسافران را به هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها سوق دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی مهدی فروزان در کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد اجرایی خدمات سفر برای بررسی چالش ها و بررسی نقاط ضعف و قوت قرار است در نوروز 98 خدمات بهتری در استان خراسان رضوی و مشهدمقدس داشته باشیم. 
 
مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر حدود 430 هزار شب اقامت در مشهد پیش بینی شده و این یک نقطه قوت است؛ 55 درصد هتل های کشور در مشهد مستقر است و باید به سمتی حرکت کنیم که هم از سرمایه گذاران این بخش حمایت کنیم و هم بتوانیم قشر ضعیف مشرف شده به مشهد را برایشان اسکان فراهم کنیم. 
 
فرزوان بیان کرد: تمامی زائرسراهای دولتی مستقر در مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی خود پرهیز کنند تا بتوانیم این زائران و مسافران را به هتل ها و هتل آپارتمان ها سوق دهیم. بحث بازرسی و نظارت بر حوزه اسکان نیز از دیگر مصوبات است که نظارت ها باید دقیق تر و جدی تر باشد. 

منبع:   تعداد بازدید : 246 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051